Program partnerski

Dla obecnych i przyszłych Klientów naszej drukarni przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na wszystkie dostępne w sklepie internetowym Twojedruki.pl produkty.

 

Klienci zarejestrowani

  • Stały, atrakcyjny rabat przyznawany jest w ciągu 24h od rejestracji w sklepie. Obowiązuje on przez cały okres współpracy.
  • Rabat dotyczy produktów kupowanych w sklepie, a także wycenianych indywidualnie.
  • Rabat ulega zwiększeniu wraz ze wzrostem wartości zamówień.

 

Drukarnie i agencje reklamowe

Jeśli reprezentujesz drukarnię, agencję reklamową, studio fotograficzne lub w inny sposób jesteś związany z branżą poligraficzną lub reklamową, otrzymasz stały, atrakcyjny rabat przez cały okres współpracy. Jeśli zarejestrujesz się w sklepie i prześlesz na adres sklep@twojedruki.pl dokumenty rejestrowe firmy, w ciągu 24 godzin otrzymasz atrakcyjne rabat agencyjny, a także:

  • możliwość bezpośredniego wysyłania produktów do klientów w formie tzw przesyłki anonimowej,
  • możliwość negocjacji cen,
  • możliwość uzyskania kredytu kupieckiego - opcja dla klientów składających regularne zamówienia.

 

Organizacje non-profit

Instytucje, organizacje i fundacje charytatywne lub niedochodowe mogą korzystać z atrakcyjnego rabatu na cały asortyment i przez cały okres współpracy. Warunkiem przyznania rabatu jest przesłanie na email sklep@twojedruki.pl skanu dokumentu potwierdzającego status organizacji charytatywnej lub niedochodowej. Rabat dotyczy produktów kupowanych w sklepie, a także wycenianych indywidualnie.

 

Uwaga! Ceny z rabatem widoczne dopiero po zalogowaniu.

 

-->
powered by iwarePRINT

Szanowni Klienci,

ze względu na sytuację na rynku papiernicznym i związane z tym problemy z dostawą surowców, mogą wystąpić opóźnienia w realizacji zamówień.

Dokładamy wszelkch starań by były one nie dłuższe niż 1-2 dni robocze.

Pozdrawiamy serdecznie, zespół drukarni Twojedruki.pl